Ostatnie wpisy
+48 605 24 24 20
fantour@fantour.eu
+48 605 24 24 20
Top
 
FanTOUR / Szaleństwo na Plażach Bali i Gili w 16 Dni

Szaleństwo na Plażach Bali i Gili w 16 Dni

8100PLN
plaża ikona - Szaleństwo na Plażach Bali i Gili w 16 Dni

Plaża

w ikona - Szaleństwo na Plażach Bali i Gili w 16 Dni

Żółwie

Tradycja ikona - Szaleństwo na Plażach Bali i Gili w 16 Dni

Świątynie

Małpa ikona - Szaleństwo na Plażach Bali i Gili w 16 Dni

Małpi Las

natura widok ikona - Szaleństwo na Plażach Bali i Gili w 16 Dni

Natura

snorkeling ikona - Szaleństwo na Plażach Bali i Gili w 16 Dni

Snorkeling

Mała wyspa o wielu obliczach plaż. Raj surferów z ogromnymi falami. Spokojne plaże Sanur. Czarne wulkaniczne plaże Amed i pobliskie archipelagi. Wszystko w jednym. Dla wielbicieli plaż i morskich kąpieli.

Koszt wyjazdu

 • Cena wyjazdu: od 7100 PLN

Uwagi

 • Obywatele Polski otrzymują bezpłatną wizę na lotnisku na Bali
 • Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy licząc od daty powrotu i posiadać przynajmniej 2 puste strony
 • W Indonezji nie ma żadnych obowiązkowych szczepień – polecamy jednak zapoznać się z listą szczepień zalecanych
 • Istnieje możliwość rozszerzenia ubezpieczenia, dokupienia ubezpieczenia od chorób przewlekłych, wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji oraz rezygnacja z powodu choroby przewlekłej
 • Z przyczyn od nas niezależnych kolejność odwiedzanych atrakcji może ulec zmianie

Cena zawiera:

Bilet lotniczy na trasie Warszawa-Denpasar-Warszawa. Jest możliwość wylotu z innych portów lotniczych. Prosimy o kontakt.

Zakwaterowanie

Śniadania

Transfery

Przewodnik Wędrownych Wiewiórek

Ubezpieczenie KL i NNW

Cena nie zawiera:

Biletów wstępu

Wydatków osobistych

 • Zawiera
  Szaleństwo na Plażach Bali i Gili w 16 Dni
1
Dzień 1 - Wylot z kraju
W poszukiwaniu przygód wyruszycie z lotniska Chopina w Warszawie. Lot na drugą półkulę. trochę potrwa, więc będzie okazja do poczytania Przewodnika Wędrownych Wiewiórek, który przygotujemy specjalnie na Waszą podróż. Znajdziecie tam wskazówki, informacje praktyczne oraz ciekawostki dotyczące miejsc, które wkrótce odwiedzicie.
2
Dzień 2 - Lądowanie w Raju
Lądowanie na Bali na lotnisku w Denpasar. Powitanie w hali przylotów. Transfer samochodem z prywatnym kierowcą do hotelu w nadmorskim kurorcie Candidasa. Reszta wieczoru należy tylko do Was. Po długim locie zalecamy spacer po plaży, kolację z owoców morza i kolorowego drinka w barze przy basenie.
3
Dzień 3 - Aklimatyzacja w Candidasa
Rekomendowany totalny relaks w pełnym słońcu, przy szumie fal. W walce z jet-lagiem pomoże balijski masaż i kąpiel w ciepłych, turkusowych wodach oceanu Indyjskiego. Jeżeli jednak nie potraficie usiedzieć w miejscu, zajrzyjcie do Przewodnika Wędrownych Wiewiórek po inspiracje.
4
Dzień 4 - Zwiedzanie okolic Candidasa
Po śniadaniu odbierze Was kierowca, żeby pokazać Wam okolice. Odwiedzicie m.in. jedną z najstarszych świątyń Lempuyang. Najwyższa świątynia kompleksu położona jest na wysokości 1175m. Jeżeli uda się Wam tam wspiąć po 1700 schodach, widoki odbiorą Wam resztki tchu.  W Goa Lawah zobaczycie jaskinie, zamieszkałą przez hordy nietoperzy, natomiast wodne ogrody Tirta Gangga wprowadzą Was w romantyczno-nostalgiczny nastrój. .W dziewiczej wiosce Tegenang cofniecie się w czasie i przekonacie się, jak ważne są na Bali pierwotne tradycje. To będzie niezapomniany dzień.
5
Dzień 5 - Relaks w Candidasa
Tego dnia radzimy nacieszyć się plażą, morzem, basenem, słońcem, dobrą książką. Trochę się namęczycie dnia poprzedniego dnia. Kolejnego opuszczacie Candidasa.
6
Dzień 6 - Z Candidasa do Amed
wycieczki na baliPo śniadaniu kierowca zawiezie Was do rybackiej wioski Amed, położonej u podnóży majestatycznej, świętej góry Agung. Miałki jak mąka, wulkaniczny, czarny piasek plaż zmieszany z morską wodą ma lecznicze właściwości. Bardzo dobrze działa na skórę i krążenie krwi. Dlatego bezzwłocznie zanurzcie się w morskich falach. Inaczej widok z plaży na wulkan Agung zwali Was z nóg.
7
Dzień 7 - Podwodne skarby Amed
Bali Indonezja AmedObowiązkowym punktem programu jest podziwianie japońskiego statku, który zatonął bardzo blisko brzegu i przez lata obrastał koralem. Tłoczą się wokół niego kolorowe ryby – raj dla fanów pływania z maską i rurką. Jeżeli nurkujecie, znaleźliście się w raju. Wody wokół Amed obfitują w podwodne skarby. Alternatywą zawsze jest moczenie się w leczniczych falach lub wsłuchiwanie się w szum fal na ganku z dobrą książką.
8
Dzień 8 - Z Amed na Gili
Indonezja gili meno beach Z przystani Amed wyruszycie szybką łodzią na rajską wysepkę Gili Meno. Bryczką konną (obowiązuje zakaz ruchu zmotoryzowanego) dojedziecie do hotelu, gdzie czeka Was już tylko relaks do wyboru: na plaży albo przy basenie. Wysepki Gili nazywane są Wyspami Żółwi, ponieważ u ich wybrzeży żyje ich zatrzęsienie. Nie spotkać żółwia podczas morskich kąpieli jest właściwie niemożliwością. 
9
Dzień 9 - Relaks na Gili
gili meno zółwie snorkling Czeka Was dzień trudnych decyzji: czy spędzić czas na plaży, czy zostać przy basenie, czy wybrać się na spacer dookoła wysepki, czy przywitać się z żółwiami. I jeszcze w której knajpce na plaży zamówić pyszne owoce morza.  Niestety nie pomożemy. Każdy wybór będzie dobry. Zajrzyjcie do Sanktuarium Żółwi, gdzie bezbronne jeszcze żółwiątka przygotowywane są do życia na wolności.
10
Dzień 10 - Relaks na Gili
Gili trawangan boat Nie możecie usiedzieć w miejscu? Proponujemy wybrać się na siostrzane wyspy Meno: Trawangan i Air. Przekonacie się, która wyspa jest tą jedyną. Wyspy widać gołym okiem, płynie się tam kilkanaście minut. Wystarczy pójść na przystań, gdzie czekają chętni, żeby Was tam zabrać przewoźnicy. Szczegółowe instrukcje znajdziecie w Przewodniku Wędrownych Wiewiórek.
11
Dzień 11 - Relaks na Gili
Indonezja gili meno sunset Zastanawiacie się jak spędzić ostatni dzień na rajskiej wyspie? Proponujemy wybrać się na połów z lokalnym rybakiem. Jeżeli coś złowicie, przyrządzą Wam Wasz łup prosto, za to wyśmienicie. Idealna pożegnalna kolacja. Z żółwiami też się wypada pożegnać.
12
Dzień 12 Gili - Z Gili do Ubud
Bali Ubud uliceZ przystani na Bali odbierze Was kierowca i zawiezie do hotelu w artystyczno-kulturalnej stolicy wyspy, Ubud. Od Was zależy jak będziecie chcieli dokonać wieczoru. Miasteczko pełne jest uroczych świątyń, sklepików, wąskich uliczek, dobrych restauracji i niepowtarzalnego klimatu. Sprawdźcie Przewodnik Wędrownych Wiewiórek
13
Dzień 13 - Zwiedzanie Ubud
Monkey Forest w Ubud Tego dnia będziecie mieli okazję zwiedzić najbardziej balijskie z balijskich miasteczek. Polecimy Wam architektoniczne, kulturowe, przyrodnicze oraz kulinarne skarby. Jeżeli nas posłuchacie zobaczycie m.in. świątynie, pałac królewski (tak, tak, Bali ma swojego króla), pozaczepiają Was złośliwe makaki, spróbujecie egzotycznych owoców prosto z lokalnego targu, natomiast wieczorem zadziwi Was tradycyjne balijskie przedstawienie.
14
Dzień 14 - Z Ubud do Kuta
Kierowca odbierze Was z hotelu po śniadaniu i zawiezie do najpopularniejszej miejscowości na Bali, raju surferów, imprezujących turystów, knajpek i sprzedawców, handlujących dosłownie wszystkim, czyli Kuta. Okazja, żeby zrobić ostatnie zakupy, oddać się szaleństwu na plaży, ruszyć nóżką w nocnym klubie lub sączyć drinki przy hotelowym basenie.
15
Dzień 15 - Wygnanie z Raju
widok z samolotu chmuryWszystko, co dobre, musi się kiedyś skończyć. Czas wracać do rzeczywistości. Kierowca odbierze Was z hotelu i zawiezie na samolot do kraju. 
16
Dzień 16 - Przylot do Polski
Wylądujecie na lotnisku w Warszawie z wystarczająco naładowanymi bateriami, żeby wytrzymać do kolejnego wyjazdu, oczywiście z FanTour.

LOKALIZACJA PODRÓŻY

Bali i Gili

ZAMAWIAM

 • Od
 • Ubezpieczenie
 • Zakwaterowanie