Ostatnie wpisy
+48 605 24 24 20
fantour@fantour.eu
+48 605 24 24 20
Top
 
FanTOUR  / Sen i Jawa w 14 dni

Sen i Jawa w 14 dni

8600PLN

Objazd

wulkan ikona - Sen i Jawa w 14 dni

Wulkany

natura widok ikona - Sen i Jawa w 14 dni

Natura

plaża ikona - Sen i Jawa w 14 dni

Plaża

Małpa ikona - Sen i Jawa w 14 dni

Małpi Las

zabytki ikona - Sen i Jawa w 14 dni

Zabytki

Egzotyczny wyjazd do Indonezji dla aktywnych. Wejdziecie na piękne wulkany. Zobaczycie księżycowy krajobraz kaldery Tengger. Wypoczniecie nad ciepłym morzem na północy Bali i odwiedzicie kulturalną stolicę wyspy Ubud.

Koszt wyjazdu

 • Cena wyjazdu: od 7600 PLN

Uwagi

 • Obywatele Polski otrzymują bezpłatną wizę na lotnisku na Bali
 • Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy licząc od daty powrotu i posiadać przynajmniej 2 puste strony
 • W Indonezji nie ma żadnych obowiązkowych szczepień – polecamy jednak zapoznać się z listą szczepień zalecanych
 • Istnieje możliwość rozszerzenia ubezpieczenia, dokupienia ubezpieczenia od chorób przewlekłych oraz wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji
 • Z przyczyn od nas niezależnych kolejność odwiedzanych atrakcji może ulec zmianie

Cena zawiera:

Bilet lotniczy na trasie Warszawa-Denpasar-Warszawa. Jest możliwość wylotu z innych portów lotniczych. Prosimy o kontakt.

Zakwaterowanie

Śniadania

Transfery

Przewodnik Wędrownych Wiewiórek

Ubezpieczenie KL i NNW

Cena nie zawiera:

Biletów wstępu

Wydatków osobistych

 • Zawiera
  Sen i Jawa w 14 dni
1
Dzień 1 - Wylot z kraju
Wyruszycie z Warszawy na drugą półkulę. Lot będzie trochę trwał, więc będzie okazja do poczytania Przewodnika Wędrownych Wiewiórek, który przygotujemy specjalnie na Waszą podróż.  
2
Dzień 2 Przylot na Bali
Przylot na Bali na lotnisko w Denpasar. Powitanie w hali przylotów. Transfer samochodem z prywatnym kierowcą do hotelu w popularnym miasteczku Legian. Reszta wieczoru należy do Was. Opcji jest aż zanadto: basen, plaża, kluby lub wygodne łóżko po męczącym locie.
3
Dzień 3 - Kuta Legian
  Aklimatyzacja i relaks po długim locie i diametralnej zmianie otoczenia. Tego dnia będziecie mogli wypoczywać wedle własnego uznania. Można cały dzień sączyć drinki i cieszyć się słońcem, można wybrać się na pierwszy rekonesans okolicy, można przespacerować się plażą lub wybrać się na relaksujący masaż. Legian ma niemal wszystko, czego turyście potrzeba. 
4
Dzień 4 - Bali - Jawa
bali pola ryżowe wieś Prywatny kierowca odbierze Was rano, żeby przewieźć ze snu na Jawę. Przemierzycie niemal całe północno-wschodnie wybrzeże wyspy, przepłyniecie promem cieśninę oddzielającą Bali od Jawy, gdzie czekał Was będzie zasłużony relaks w hotelu nad morzem, z basenem, spa. Warto się porządnie zrelaksować. W kolejnych dniach same wyzwania.
5
Dzień 5 - Jawa Krater Ijen
Indonezja Jawa wulkan Kawah Ijen Tego dnia zobaczycie jedno z najbardziej niesamowitych zjawisk na ziemi: iluminujące w ciemnościach siarczane jezioro na dnie krateru Ijen. Po wschodzie słońca będziecie jeszcze bardziej zachwyceni turkusem wody kontrastującym z żółcią wydobywanej tam siarki. Wszystkiego dopełniają wielokolorowe skały. Krajobrazy nie z tej ziemi.
6
Dzień 6 - Jawa Bromo - Pemuretan
Indonezja Jawa wulkan Bromo noclegi Około 3.00 nad ranem jeep z napędem na 4 koła zawiezie Was na punkt widokowy w okolice Bromo, skąd będziecie podziwiać wschód słońca nad Penanjakan. Następnie przespacerujecie się po kalderze Tengger, na której zwątpicie, czy aby nie wywieźliśmy Was na Księżyc. Po zdobyciu krawędzi krateru Bromo kierowca zawiezie Was do resortu w Pemuteran, gdzie zostawi Was na rajską regenerację. 
7
Dzień 7 - Bali Pemuteran
Bali Indonezja podróże szyte na miaręCzas na zasłużony relaks w zacisznym resorcie położonym przy samej plaży, otoczonym pięknym, zielonym ogrodem, . Będziecie mieli okazję skorzystać ze spa, kilku basenów, wyśmienitej kuchni i oczywiście cieplutkiego, balijskiego morza. 
8
Dzień 8 - Bali Pemuteran
Podróże Indonezja BaliTo będzie dzień trudnych decyzji: czy wykąpać się w morzu, czy poleżeć na leżaku, czy poczytać książkę na ganku, czy wykąpać się w basenie, no tak, tylko w którym? Do tego jeszcze trzeba wybrać, co zamówić na kolację. Cóż. Niestety Wam nie pomożemy.
9
Dzień 9 - Bali Pemuteran
Indonezja BaliJeżeli bajeczne otoczenie, rajski klimat i szum fal Wam się przejadł, mamy dla Was wskazówkę. Wyruszcie kilkaset metrów w lewo plażą, gdzie pod wodą kryją się niezwykłe konstrukcje pokryte przepiękną rafą koralową. Powstały w wyniku projektu słynnego na cały świat projektu ratowania wymierających raf koralowych. Otoczone całą masą kolorowych ryb robią niesamowite wrażenie.
10
Dzień 10 - Bali Pemuteran - Ubud
Indonezja Indonesia Bali Ubud pola ryżowePo śniadaniu prywatny kierowca zabierze Was w kierunku kulturalno-artystycznej stolicy Bali - Ubud. Po drodze odwiedzicie kilka pięknych miejsc i świątyń, natomiast krajobrazy przewijające się za szybami samochodu udowodnią, że balijska natura i tradycje są wyjątkowe.
11
Dzień 11 - Bali Ubud
Monkey Forest w Ubud Tego dnia będziecie mieli okazję zwiedzić najbardziej balijskie z balijskich miasteczek, czyli Ubud. Polecimy Wam architektoniczne, kulturowe, przyrodnicze oraz kulinarne skarby. Jeżeli nas posłuchacie zobaczycie m.in. świątynie, pałac królewski (tak, tak, Bali ma swojego króla), pozaczepiają Was złośliwe makaki, spróbujecie egzotycznych owoców prosto z lokalnego targu, natomiast wieczorem zadziwi Was tradycyjne balijskie przedstawienie. 
12
Dzień 12 - Bali Ubud
Bali Indonezja Rano w Waszym hotelu pojawi się kierowca, który pokaże Wam piękno architektury i natury swojej wyspy. Zobaczycie m.in wpisaną na listę UNESCO świątynię Świętej Wody, ukryte w dolinie rzeki grobowce królewskie Gunug Kawi, ukrytą w paszczy demona jaskinie słonia. Zabierze Was też na bardzo fotogeniczne pola ryżowe Tegallalang, orzeźwiający wodospad Tegenungan i plantacje kawy, gdzie będziecie mogli spróbować najdroższej na świecie kawy Kopi Luwak, bez konieczności zadłużania się w banku. 
13
Dzień 13 - Balijskie słonie, balijska adrenalina
Indonezja Indonesia Bali raftingProponujemy, żebyście spróbowali czegoś z zupełnie innej beczki. Na początek w Parku Słoni będziecie mieli okazje umyć te niezwykle łagodne i przyjazne ludziom zwierzęta w ośrodku posiadającym wszelkie certyfikaty zaświadczające, że o zwierzęta się tu dba, a nie męczy dla turystycznej rozrywki. Następnie polecamy spróbować sił na spływie pontonem po rwącej rzece w otoczeniu krajobrazów nie do opisania. Jeżeli nas posłuchacie, nie zapomnicie tego dnia do końca życia. Kierowca w pogotowiu.
14
Dzień 14 Bali Ubud - Kuta
Bali Ubud sklep z rzeźnami Rano kierowca zabierze Was do najbardziej turystycznej miejscowości na Bali: raju surferów, imprezujących turystów, knajpek i sprzedawców, sprzedających dosłownie wszystko, czyli Kuta. Okazja, żeby zrobić ostatnie zakupy, ruszyć nóżką w nocnym klubie lub sączyć drinki na basenie, a może lepiej nad morzem? Zdecydujecie sami.
15
Dzień 15 - Wygnanie z Raju
Indonezja Bali samolot Wszystko, co dobre, musi się kiedyś skończyć. Czas wracać do rzeczywistości. Kierowca odbierze Was z hotelu i zawiezie na samolot do kraju. 
16
Dzień 16 - Przylot do Polski
Wylądujecie na lotnisku w Warszawie z wystarczająco naładowanymi bateriami, żeby wytrzymać do kolejnego wyjazdu, oczywiście z FanTour.

LOKALIZACJA PODRÓŻY

Wyspa Bali oraz Jawa w Indonezji

 • Od
 • Ubezpieczenie
 • Zakwaterowanie