Bali w Pigułce w 14 dni - FanTOUR
Ostatnie wpisy
+48 605 24 24 20
fantour@fantour.eu
+48 605 24 24 20
Top
 
FanTOUR  / Bali w Pigułce w 14 dni

Bali w Pigułce w 14 dni

7300PLN

Podczas tworzenia świata kawałek raju odpadł bogom, spadł na ziemię i stworzył Bali. Poznajcie tą niesamowitą wyspę, jej plaże, zabytki i kulturę. Nie będziecie żałować żadnej chwili.

Koszt wyjazdu

 • Cena wyjazdu: od 6300 PLN

Uwagi

 • Koszt wizy 35 USD lub 500 000 IDR
 • Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy licząc od daty powrotu i posiadać przynajmniej 2 puste strony
 • W Indonezji nie ma żadnych obowiązkowych szczepień – polecamy jednak zapoznać się z listą szczepień zalecanych
 • Istnieje możliwość rozszerzenia ubezpieczenia, ubezpieczenia od chorób przewlekłych, wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji oraz rezygnacja z powodu choroby przewlekłej
 • Z przyczyn od nas niezależnych kolejność odwiedzanych atrakcji może ulec zmianie

Cena zawiera:

Zakwaterowanie

Śniadania

Transfery

Przewodnik Wędrownych Wiewiórek

Ubezpieczenie KL i NNW

Cena nie zawiera:

Biletów lotniczych

Biletów wstępu

Biletów wstępu

 • Zawiera
  Bali w Pigułce w 14 dni
1
Dzień 1 - wylot z kraju
Wyruszycie z Warszawy na drugą półkulę. Lot będzie trochę trwał, więc będzie okazja do poczytania Przewodnika Wędrownych Wiewiórek, który przygotujemy specjalnie na Waszą podróż.
2
Dzień 2 - przylot na Bali
Indonezja Indoensia Bali Przylot na Bali na lotnisko w Denpasar. Powitanie w hali przylotów. Transfer samochodem z prywatnym kierowcą do hotelu w kulturalnej stolicy wyspy Ubud. Będziecie musieli podjąć trudną decyzję: uderzać w tętniące życiem miasteczko czy raczej spokojny relaks w hotelu, regenerując siły po podróży na kolejne dni, ponieważ sugerujemy wczesną pobudkę kolejnego dnia.
3
Dzień 3 - Bali Ubud
Monkey Forest Ubud Tego dnia będziecie mieli okazję zwiedzić najbardziej balijskie z balijskich miasteczek, czyli Ubud. Polecimy Wam architektoniczne, kulturowe, przyrodnicze oraz kulinarne skarby. Jeżeli nas posłuchacie zobaczycie m.in. świątynie, pałac królewski (tak, tak, Bali ma swojego króla), pozaczepiają Was złośliwe makaki, spróbujecie egzotycznych owoców prosto z lokalnego targu, natomiast wieczorem zadziwi Was tradycyjne balijskie przedstawienie. 
4
Dzień 4 - Na Bali z naturą
Indonezja Indonesia Bali raftingProponujemy, żebyście spróbowali czegoś z zupełnie innej beczki. Na początek w Parku Słoni będziecie mieli okazje umyć te niezwykle łagodne i przyjazne ludziom zwierzęta. Placówka ratuje sumatrzańskie słonie, które straciły dom w wyniku wycinki dżungli. O zwierzęta się tu dba, a nie męczy dla turystycznej rozrywki. Następnie polecamy spróbować sił na spływie pontonem po rwącej rzece w otoczeniu krajobrazów nie do opisania. Jeżeli nas posłuchacie, nie zapomnicie tego dnia do końca życia. Kierowca w pogotowiu.
5
Dzień 5 - Objazd po Bali
Świątynia Świętej Wody Tirta Empul Temple Rano w Waszym hotelu pojawi się kierowca, który pokaże Wam piękno architektury i natury swojej wyspy. Zobaczycie m.in wpisaną na listę UNESCO świątynię Świętej Wody, ukryte w dolinie rzeki grobowce królewskie Gunug Kawi, jaskinie słonia w paszczy demona. Zabierze Was też na bardzo fotogeniczne pola ryżowe Tegallalang, orzeźwiający wodospad Tegenungan i plantacje kawy, gdzie będziecie mogli spróbować najdroższej na świecie kawy Kopi Luwak, bez konieczności zadłużania się w banku. 
6
Dzień 6 - Bali - Gili Meno
gili meno zółwie snorkling Rano kierowca odbierze Was z hotelu, żebyście mogli wsiąść na szybką łódź i znaleźć się na malutkiej wysepce Gili Meno. Bryczką konną (obowiązuje zakaz ruchu zmotoryzowanego) dojedziecie do hotelu, gdzie czeka Was już tylko relaks do wyboru: na plaży albo przy basenie. Wysepki Gili nazywane są Wyspami Żółwi, ponieważ u ich wybrzeży żyje ich zatrzęsienie. Nie spotkać żółwia podczas morskich kąpieli jest właściwie niemożliwością. 
7
Dzień 7 - Gili Meno
Indonezja gili meno sunset To dzień trudnych decyzji: czy spędzić go na plaży, czy zostać przy basenie, czy wybrać się na spacer dookoła wysepki, w której knajpce na plaży zamówić pyszne owoce morza. My polecamy spacer do niewielkiego Sanktuarium Żółwi albo wyprawę na połów ryb z lokalnym rybakiem. Jeżeli uda się Wam coś złowić, przyrządzi je Wam na kolacje.  
8
Dzień 8 - Gili Meno
Indonezja gili meno Jeżeli nie możecie usiedzieć w miejscu, a dylematy czy lepszy relaks przy basenie, czy na plaży stają się nieznośne, proponujemy zwiedzić pozostałe wysepki archipelagu Gili: Trawangan i Air. W przystani czeka na Was mnóstwo łódeczek i chętnych przewoźników, którzy za niewielką opłatą przewiozą was na pobliskie wysepki. Szczegółowe instrukcje oczywiście w Przewodniku Wędrownych Wiewiórek.
9
Dzień 9 - Gili - Amed
wycieczki na baliDziś opuścicie rajskie Meno, żeby szybką łodzią przedostać się do Amed, małej wioski rybackiej z plażą pokrytą czarnym, wulkanicznym piaskiem miałkim jak mąka. Koniecznie długa, lecznicza kąpiel w morzu wymieszanym z wulkanicznym piaskiem, który wspaniale działa na skórę i krążenie krwi.
10
Dzień 10 Amed
Bali Indonezja AmedObowiązkowy punkt programu w Amed to wynajęcie łódki z przewoźnikiem, który zawiezie Was na eksplorację niesamowitego podwodnego świata. Szczególną atrakcją jest zatopiony japoński statek, pokryty w całości pięknym koralem. Alternatywą jest oczywiście moczenie się w leczniczych wodach na hotelowej plaży lub spacer plażą w kierunku majestatycznej świętej góry Agung. Oszałamiający widok.
11
Dzień 11 - Amed - Legian Kuta
Bali wyprawy indywidualne Pożegnacie dziś wulkaniczne plaże, ponieważ po śniadaniu kierowca zabierze was w kierunku najpopularniejszej balijskiej miejscowości, turystycznego epicentrum i raju surferów, czyli Legian Kuta. Po drodze odwiedzicie jedną z najpiękniejszych balijskich świątyń, słynną Bramę Niebios oraz klimatyczny Pałac na Wodzie.
12
Dzień 12 - Legian Kuta
Obudzicie się w raju surferów, imprezujących turystów, galerii, knajpek, klubów i wszechobecnych handlarzy, sprzedających dosłownie wszystko, czyli Legian Kuta. Okazja, żeby zrobić ostatnie zakupy, ruszyć nóżką w nocnym klubie, poszaleć na plaży albo ukryć się za murami hotelu i sączyć drinki przy basenie korzystając z ostatnich chwil słońca.
13
Dzień 13 - Wylot
widok z samolotu chmuryCzas na powrót do rzeczywistości. Czeka Was transfer na Lotnisko w Denpasar prywatnym samochodem z kierowcą.
14
Dzień 14 - Lądowanie w Warszawie
Wylądujecie na lotnisku w Warszawie z wystarczająco naładowanymi bateriami, żeby wytrzymać do kolejnego wyjazdu, oczywiście z FanTour.

LOKALIZACJA PODRÓŻY

ZAMAWIAM

 • Od
 • Ubezpieczenie
 • Zakwaterowanie