Ostatnie wpisy
+48 605 24 24 20
fantour@fantour.eu
+48 605 24 24 20
Top
 
FanTOUR / Bali i Gili w 9 Dni

Bali i Gili w 9 Dni

6500PLN
plaża ikona - Bali i Gili w 9 Dni

Plaża

w ikona - Bali i Gili w 9 Dni

Żółwie

zabytki ikona - Bali i Gili w 9 Dni

Zabytki

Małpa ikona - Bali i Gili w 9 Dni

Małpi Las

natura widok ikona - Bali i Gili w 9 Dni

Natura

ikona teatr - Bali i Gili w 9 Dni

Teatr

Masz mało urlopu a chciałbyś zobaczyć prawdziwą egzotykę?. Masz ochotę na zastrzyk słońca kiedy u nas panuje zima? Przygotowaliśmy dla Ciebie wakacje w Indonezji. Podczas wyprawy znajdziesz czas zarówno na aktywne zwiedzanie Bali jak i na relaks na plażach wyspy Gili i podglądanie życia żółwi.

Koszt wyjazdu

 • Cena wyjazdu: od 5500 PLN

Uwagi

 • Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy licząc od daty powrotu i posiadać przynajmniej 2 puste strony
 • Obywatele Polski otrzymują bezpłatną wizę na lotnisku na Bali
 • W Indonezji nie ma żadnych obowiązkowych szczepień – polecamy jednak zapoznać się z listą szczepień zalecanych
 • Z przyczyn od nas niezależnych kolejność odwiedzanych atrakcji może ulec zmianie
 • Istnieje możliwość rozszerzenia ubezpieczenia oraz wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji oraz rezygnacja z powodu choroby przewlekłej

Cena zawiera:

Bilet lotniczy na trasie Warszawa-Denpasar-Warszawa. Jest możliwość wylotu z innych portów lotniczych. Prosimy o kontakt.

Zakwaterowanie

Śniadania

Transfery

Przewodnik Wędrownych Wiewiórek

Ubezpieczenie KL i NNW

Cena nie zawiera:

Biletów wstępu

Wydatków osobistych

 • Zawiera
  Bali i Gili w 9 Dni
1
Dzień 1 - Wylot z kraju
widok z samolotu chmuryWylot z Polski. Lot będzie trochę trwał, więc będzie okazja do poczytania Przewodnika Wędrownych Wiewiórek, który przygotujemy specjalnie na Waszą podróż.
2
Dzień 2 - przylot na Bali
Bali Ubud Rojas Homestay Przylot na Bali na lotnisko w Denpasar. Powitanie w hali przylotów. Transfer samochodem z prywatnym kierowcą do hotelu w kulturalnej stolicy wyspy Ubud.
3
Dzień 3 - Bali Ubud
Indonezja BaliAklimatyzacja i relaks po długim locie i diametralnej zmianie otoczenia. Tego dnia będziecie mogli wypoczywać wedle własnego uznania. Można cały dzień sączyć drinki i cieszyć się słońcem, można wybrać się na pierwszy rekonesans pięknej okolicy, można skorzystać z polecanych przez nas sesji w Piramidach Chi, wprowadzając się w stan głębokiej relaksacji, wyzbywając się dokuczliwego jet-lagu i otwierając umysł na wrażenia kolejnych dni podróży.
4
Dzień 4 - Bali Ubud
Monkey Forest w Ubud Tego dnia będziecie mieli okazję zwiedzić najbardziej balijskie z balijskich miasteczek, czyli Ubud. Polecimy Wam architektoniczne, kulturowe, przyrodnicze oraz kulinarne skarby. Jeżeli nas posłuchacie zobaczycie m.in. świątynie, pałac królewski (tak, tak, Bali ma swojego króla), pozaczepiają Was złośliwe makaki, spróbujecie egzotycznych owoców prosto z lokalnego targu, natomiast wieczorem zadziwi Was tradycyjne balijskie przedstawienie. 
5
Dzień 5 - Gili
Indonezja gili meno beach Rano kierowca odbierze Was z hotelu, żebyście mogli wsiąść na szybką łódź i znaleźć się na malutkiej wysepce Gili Meno. Bryczką konną (obowiązuje zakaz ruchu zmotoryzowanego) dojedziecie do hotelu, gdzie czeka Was już tylko relaks do wyboru: na plaży albo przy basenie. Wysepki Gili nazywane są czasami Wyspami Żółwi, ponieważ u ich wybrzeży żyje ich zatrzęsienie. Nie spotkać żółwia podczas morskich kąpieli jest właściwie niemożliwością. 
6
Dzień 6 - Gili
Indonezja gili meno sunset To dzień trudnych decyzji: czy spędzić go na plaży, czy zostać przy basenie, czy wybrać się na spacer dookoła wysepki, w której knajpce na plaży zamówić pyszne owoce morza.  My polecamy spacer do niewielkiego Sanktuarium Żółwi albo wyprawę na połów ryb z lokalnym rybakiem. Jeżeli uda się Wam coś złowić, przyrządzi je Wam na kolacje.  
7
Dzień 7 - Gili - Bali, Kuta
Niestety wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Czas opuścić rajskie plaże Gili i wrócić szybką łodzią na Bali. Kierowca odbierze Was z przystani i zawiezie do najbardziej turystycznej miejscowości na Bali, raju surferów, imprezujących turystów, knajpek i sprzedawców, sprzedających dosłownie wszystko, czyli Kuta. Okazja, żeby zrobić ostatnie zakupy, ruszyć nóżką w nocnym klubie lub dalej sączyć drinki na basenie lub na plaży.
8
Dzień 8 - Wygnanie z Raju
Wszystko, co dobre, musi się kiedyś skończyć. Czas wracać do rzeczywistości. Kierowca odbierze Was z hotelu i zawiezie na samolot do kraju. 
9
Dzień 9 - Przylot do Polski
Wylądujecie na lotnisku w Warszawie z wystarczająco naładowanymi bateriami, żeby wytrzymać do kolejnego wyjazdu, oczywiście z FanTour.

LOKALIZACJA PODRÓŻY

Wyspy: Bali i Gili

ZAMAWIAM

 • Od
 • Ubezpieczenie
 • Zakwaterowanie